Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Янукович призначив Порошенка міністром економіки

0 12

Президент Віктор Янукович призначив Петра Порошенка главою Міністерства економічного розвитку і торгівлі. Відповідний указ опублікований на офіційному сайті президента.

Як повідомлялося, про призначення Порошенка міністром економічного розвитку і торгівлі 23 лютого повідомив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Пізніше народний депутат Андрій Шкіль (“БЮТ-Батьківщина”) заявив, що Порошенко відмовився від посади міністра економічного розвитку і торгівлі. Президент України Віктор Янукович 12 березня заявив, що хоче, щоб Порошенко працював в уряді на посаді міністра економічного розвитку і торгівлі.

Бізнесмен і політик Порошенко з 2007 року керує Радою Національного банку України, з жовтня 2009 по березень 2011 року очолював Міністерство закордонних справ.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар