Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Янукович пообіцяв суддям вирішити всі їх матеріальні проблеми

0 19

Президент Віктор Янукович обіцяє надати бюджетну підтримку судовій системі. Про це він заявив в ході зустрічі з членами Вищої ради юстиції, передає «ЛІГАБізнесІнформ».

Серед негативних чинників, які впливають на систему правосуддя в Україні, Янукович відзначив недостатнє матеріально-технічне забезпечення. «Тут я готовий бути поряд з вами і відстоювати бюджетні позиції, щоб фінансування судів було належним, щоб ця проблема не була у нас такою, якою вона є сьогодні», – сказав він.

При цьому Президент звернув увагу на недосконалі механізми підбору кадрів. «Нерідко в суддівський корпус потрапляють випадкові і нечесні люди, здатні на корупційні дії. Ми знаємо, що однією з причин цього є недосконалий порядок підбору кандидатів на посади суддів… Він не прозорий і часто залежить від різних суб’єктивних чинників – протекціонізму і так далі. Не введена система конкурсних принципів призначення суддів, над цим питанням потрібно працювати», – відзначив він.

Джерело:

proUA

Залиште коментар