Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Янукович пообіцяв перед президентом Литви, що Тимошенко нададуть медичну допомогу поза СІЗО

0 17

Президент України Віктор Янукович заявляє, що екс-прем’єру Юлії Тимошенко, що утримується в Лук’янівському СІЗО Києва, буде надана необхідна медична допомога сьогодні-завтра. Про це він сказав на спільній прес-конференції з президентом Литви Далею Грибаускайте у вівторок в Києві.

“Я з ранку цікавився цим питанням, мав розмову і з міністром охорони здоров’я, і з генеральним прокурором, і з міністром внутрішніх справ. Я звернув їх увагу на те, аби вони, на стільки, на скільки це необхідно, приділили уваги цьому питанню і надали всю необхідну медичну допомогу (Тимошенко, – ред.)”, – відзначив Янукович, якого цитує Інтерфакс-Україна.

“Мене інформували, що існуюча сьогодні в Україні система, не досягла необхідних стандартів. Тому це лікування або ці медичні послуги доведеться надавати в медичних установах Києва. Напевно, це буде сьогодні-завтра, найближчими днями”, – сказав глава держави.

Нагадаємо, напередодні уповноважений парламенту з прав людини Ніна Карпачова після відвідин Тимошенко в СІЗО повідомила, що екс-прем’єр знаходиться в украй важкому стані.

Джерело:

ЛігаБізнесІнфо

Залиште коментар