Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Янукович підписав “мовний” закон

0 9

Попри обіцянки внести зміни до Закону “Про засади державної мовної політики”, які учора були дані зібранню інтелігенції, і про що повідомляла Лариса Скорик, Президент Віктор Янукович підписав Закон №5029-VI “Про засади державної мовної політики”.

Янукович все ж доручив Кабміну утворити робочу групу із залученням громадськості, відомих діячів освіти, науки та мистецтв, провідних фахівців із мовних питань для розробки та внесення системних пропозицій з удосконалення законодавства щодо порядку застосування мов в Україні.

Як йдеться в дорученні, метою діяльності створюваної робочої групи є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території держави… та подальше впровадження європейських стандартів у цій сфері.

У дорученні Президента також йдеться про необхідність забезпечити невідкладне розроблення із залученням зазначеної робочої групи та затвердження Державної програми всебічного розвитку і функціонування української мови. По це йдеться в повідомленні прес-служби Президента України.

Теги:

мовна політика, Закон України “Про засади державної мовної політики”

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар