Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Янукович перейменував Секретаріат Президента в Адміністрацію

0 57

Секретаріат Президента перейменовано в Адміністрацію Президента. Про це повідомила заступник лідера Партії регіонів Ганна Герман, передає «Інтерфакс-Україна».

За її словами, відповідний указ про перейменування прийняв президент Віктор Янукович. «Створити Адміністрацію Президента України, ліквідувавши Секретаріат Президента», – йдеться в указі.

У відповідному указі сказано, що перейменування Секретаріату Президента в Адміністрацію здійснено з метою ефективного проведення президентом своїх конституційних повноважень, реалізації прискорених рішень соціально-економічних питань, скорочення витрат державного бюджету.

За словами Герман, даний указ прийнятий також з метою кадрового скорочення, зниження заробітних плат співробітників апарату президента.

Джерело:

proUA

Залиште коментар