Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Янукович офіційно попросив Тимошенко піти у відставку

0 20

Кандидат в президенти Віктор Янукович офіційно звертається до Прем’єр міністра Юлії Тимошенко із закликом піти у відставку. Про це йдеться в заяві Януковича, що є в розпорядженні «proUA».

Янукович просить Тимошенко не зволікати з відставкою, щоб запобігти економічному розпаду країни. Лідер ПР наголошує, що на формування уряду і коаліції потрібно багато часу і закликає не марнувати його марно.

«Тому я офіційно звертаюся до Прем’єр-міністра – закликаю піти у відставку і перейти в опозицію, а також до членів коаліції – оголосити про призупинення діяльності коаліції для того, щоб я міг розпочати переговори з різними фракціями з питання формування нового Уряду», – заявив Янукович.

Серед перших кроків, які, на думку Януковича, має зробити уряд, наступні:

– Провести повний аудит економічного і фінансового становища України, визначити масштаб проблем, успадкованих від старої влади;

– Сформувати механізми, що гарантуватимуть прозорість влади для наших партнерів та суспільства;

– Внести на розгляд бюджет України на 2010 рік;

– Вжити заходів щодо соціальної підтримки громадян;

– Відновити довіру до інститутів влади з боку пересічних громадян та іноземних партнерів;

– Звернутися до наших кредиторів, наших сусідів, економічно розвинутих країн з метою досягнення домовленостей і прямої допомоги подолання економічної кризи.

«Все це потрібно зробити негайно, щоб запобігти економічному розпаду країни», – резюмує лідер ПР.

Нагадаємо, за результатами підрахунку 100% протоколів, 48,95% виборців проголосували за Віктора Януковича, 45,47% – за Юлію Тимошенко.

Джерело:

proUA

Залиште коментар