Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Янукович назвав “помилковим стереотипом” заяви про проблеми зі свободою слова

0 14

Журналісти Стоп цензурі! провели акцію проти згортання свободи слова під час виступу Президента Віктора Януковича на Всесвітньому газетному форумі, який триває у Києві. У свою чергу, Янукович назвав заяви про недостатність свободи слова в Україні помилковим стереотипом.

“Однією з перешкод для розвитку медіапростору в Україні є помилкові стереотипи про недостатність свободи слова в нашій країні. На мою думку, це пов’язано з браком об’єктивної інформації, як насправді виглядає ситуація”, – заявив Янукович.

За його словами, Україні, незважаючи на радянську спадщину, вдалося досягти прогресу у розвитку свободи слова. “Україна пройшла шлях, без перебільшення, від тотальної цензури до відкритого суспільства”, – заявив Янукович.

Водночас, як повідомляє «Українська правда», після початку виступу Януковича журналісти підняли плакати, які повідомляли про утиски свободи слова в Україні.

Зокрема, на плакатах було написано про побиття журналістів в Україні, виключення каналу ТВі з кабельних мереж, проведення суду над вбивцею Гонгадзе в закритому режимі, посилення цензури на провідних телеканалах, відсутність в Україні громадського телебачення тощо.

Крім того, після того, як редактор Української правди підняла один з плакатів, охоронці вирвали його у неї з рук, виникла невелика колотнеча, при цьому інші учасники акції тримали свої плакати протягом виступу Януковича.

Сам Президент ніяк не відреагував на те, що відбувалося в залі, тоді як присутні представники зарубіжних ЗМІ активно знімали учасників акції.

Теги:

цензура, свобода слова

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар