Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Янукович назвав “помилковим стереотипом” заяви про проблеми зі свободою слова

14

Журналісти Стоп цензурі! провели акцію проти згортання свободи слова під час виступу Президента Віктора Януковича на Всесвітньому газетному форумі, який триває у Києві. У свою чергу, Янукович назвав заяви про недостатність свободи слова в Україні помилковим стереотипом.

“Однією з перешкод для розвитку медіапростору в Україні є помилкові стереотипи про недостатність свободи слова в нашій країні. На мою думку, це пов’язано з браком об’єктивної інформації, як насправді виглядає ситуація”, – заявив Янукович.

За його словами, Україні, незважаючи на радянську спадщину, вдалося досягти прогресу у розвитку свободи слова. “Україна пройшла шлях, без перебільшення, від тотальної цензури до відкритого суспільства”, – заявив Янукович.

Водночас, як повідомляє «Українська правда», після початку виступу Януковича журналісти підняли плакати, які повідомляли про утиски свободи слова в Україні.

Зокрема, на плакатах було написано про побиття журналістів в Україні, виключення каналу ТВі з кабельних мереж, проведення суду над вбивцею Гонгадзе в закритому режимі, посилення цензури на провідних телеканалах, відсутність в Україні громадського телебачення тощо.

Крім того, після того, як редактор Української правди підняла один з плакатів, охоронці вирвали його у неї з рук, виникла невелика колотнеча, при цьому інші учасники акції тримали свої плакати протягом виступу Януковича.

Сам Президент ніяк не відреагував на те, що відбувалося в залі, тоді як присутні представники зарубіжних ЗМІ активно знімали учасників акції.

Теги:

цензура, свобода слова

Джерело:

Кореспондент

Комментарии