Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Янукович купив ТВі для боротьби з олігархами?

0 12

Віктор Янукович доручив Сергію Арбузову купити телеканал ТВі за 120 мільйонів доларів. Колишній власник телеканалу Костянтин Кагаловський вів переговори про продаж каналу з представниками влади, в тому числі – з секретарем РНБО Андрієм Клюєвим, а також його заступником Володимиром Сівковичем. Про це йде мова в статті головного редактора газети «Дзеркало тижня» Юлії Мостової.

«Сімейний» менеджмент, який Віктор Янукович розсадив на ключових перехрестях ходіння кабмінівських потоків і документів, працює максимально екстенсивно і активно. Ті, хто два роки тому ще був ніким, намагаються стати всім. І тому в олігархічну костюмерну зносяться всі необхідні аксесуари: швидкі гроші, футбольні клуби, іменні фонди, російські політтехнологи, американські політлоббісти, канали, газети і сайти. Розподілять потім: благо бірочки з майбутніми публічними власниками прикріплюються до всього – від «Металіста» і «Арсеналу» до Олексія Ситнікова і ТВi. Йде процес захоплення відмітних знаків, йдеться в статті.

По закінченні стадії накопичення купівельних ресурсів повинен відбутися перехід до другої стадії – придбання великих активів. Тих самих, що вже в чужих руках: великих заводів, великих каналів, великих компаній. Визнані олігархи в паніці: тичуться в опозицію; намагаються скуповувати депутатів незалежно від їх забарвлення. Передчуття великого переділу лякає їх. Але від гріхів минулого і грішків справжнього 95 іменам зі списку Forbes не піти. Тим більше, що на складі «статусних речей» може знайтися канал, який про ці гріхи охоче нагадає, їх розкриє. Чим не робота для ТВі при розширеному покритті і новому хазяїні? Це ж так звично: розслідувати і розкривати. Тільки тепер вже не в ім’я країни, а іменем замовника, робить висновок автор.

Теги:

Янукович, олігархи, ТВі

Джерело:

Власти.нет

Залиште коментар