Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Янукович вимагає у Печерського суду захистити його ділову репутацію

0 94

Екс-президент Віктор Янукович звернувся до Печерського суду з позовом до АТ «Ощадбанк» про захист ділової репутації. Інтереси АТ «Ощадбанк» в суперечці про спростування недостовірної інформації, опублікованої у вигляді інтерв’ю голови правління «Ощадбанку», представляють адвокати GENTLS.

Як повідомив керуючий партнер GENTLS Олег Громовий, «23 червня в Печерському районному суді м.Києва відбулося перше судове засідання у справі. Позивач Янукович вимагає у суду захистити свою ділову репутацію, пов’язує порушення своїх прав з поширенням, на його думку, недостовірної інформації про наявність у нього з Азаровим в Ощадбанку більше 1 млрд 150 млн доларів США ».

«Я переконаний, що позов необґрунтований, як мінімум, з трьох причин. По-перше, позивач не підтверджує доказами наявність у нього ділової репутації, хоча вимагає її захисту. Згідно з постановою Пленуму Верховного Суду України від 27 лютого 2009 року № 1 під діловою репутацією розуміється громадська оцінка ділових і професійних якостей людини. Виникає питання: яка громадська оцінка Януковича?

Якщо, на думку адвокатів позивача, вона позитивна і ділова репутація Януковича могла постраждати, то це необхідно довести. Поки таких доказів немає, і я сумніваюся, що вони будуть.

По-друге, дивною є позиція із звинуваченням банку в розголошенні банківської таємниці в ситуації, коли сам беруть інтерв’ю, дотримуючись банківську таємницю, відмовився відповідати на запитання журналіста про конкретні суми і банківських рахунках. Тобто тверджень про наявність у позивача конкретних сум у банку не було », – зазначив адвокат боку« Ощадбанк ».

Також в GENTLS відзначають, що договір Януковича з адвокатом підписано в лютому цього року, а місцем підписання вказується Київ.

«І, нарешті, третє – ми поставили під сумнів повноваження адвоката Януковича звертатися до суду з цим позовом, оскільки договір про правову допомогу підписаний в лютому 2017 року місті Києві, хоча очевидно, що Януковича в Києві в цей час бути не могло. У зв’язку з цим в наступному судовому засіданні очікуються пояснення адвокатів позивача про обставини підписання договору, інакше позов повинен бути залишений без розгляду як поданий адвокатом, яка не має на це повноважень », – додав Олег Громовий.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар