Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Якименко – головний підозрюваний у справі про розстріл Євромайдану

0 14

Головним пiдозрюваним у причетностi до розстрiлiв у центрi Києва в лютому цього року є екс-керiвник СБУ Олександр Якименко, який втiк з країни. Про це заявив глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко в iнтерв’ю телеканалу “112. Україна”.

“Тим, хто стрiляв на Майданi, усi матерiали перебувають зараз у Генпрокуратурi (…) Все, що стосується Служби безпеки часiв попереднього керiвника … тi керiвники, зокрема на рiвнi першого i, сподiваюся, останнього в iсторiї спецслужб зрадника — самого керiвника спецслужби Якименка, який втiк разом iз багатьма матерiалами, зокрема про планування злочину щодо розстрiлу людей в центрi Києва, — це пiдозрюваний номер один”, — розповiв вiн.

За словами Наливайченка, кримiнальнi провадження також розслiдуються i щодо керiвникiв департаментiв, якi безпосередньо органiзовували та здiйснювали план розмiщення снайперських груп на дахах будiвель, запросили росiйських офiцерiв ФСБ для участi в плануваннi та реалiзацiї злочину.

“Всi матерiали щодо цих людей перебувають у Генеральнiй прокуратурi”, – додав вiн. Наливайченко також нагадав, що ранiше були затриманi керiвники спецпiдроздiлiв мiлiцiї, якi здiйснили цей злочин.

“Офiцери СБУ, якi, можливо, були причетнi до цього злочину, перебувають в Українi i ходять на допити до Генпрокуратури”, — сказав вiн. “Чiтко можемо говорити про тих людей, якi стрiляли. Незалежне розслiдування i затримання вiдбулися. Справа за судовим розглядом”, — пiдсумував глава СБУ.

Залиште коментар