Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Як правоохоронці підготувалися до роботи за новим КПК

0 16

Нагадаймо, КПК набирає чинності 19 листопада 2012 року.

Участь у нараді взяли Радник Президента України Андрій Портнов, Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко, Голова Служби безпеки України Ігор Калінін, Голова Державної податкової служби України Олександр Клименко, Голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин, заступник голови Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Станіслав Міщенко, Голова Державної судової адміністрації України Руслан Кирилюк, виконувач обов’язків Голови Державної пенітенціарної служби України Сергій Сидоренко, а також представники зазначених відомств.

Як повідомили в прес-службі ГПУ, Генеральний прокурор Віктор Пшонка заслухав інформацію присутніх представників керівництва правоохоронних органів про підготовку відповідних відомств у нових умовах. За останніх півроку були реалізовані заходи щодо навчання співробітників відомств, внесені зміни до нормативних документів, проведено структурні зміни та успішно завершено процес матеріально-технічного оснащення правоохоронних органів на місцях.

Зазначимо, зокрема, що Головне слідче управління МВС проводив відповідну роз’яснювальну роботу на сторінках газети “Юридичний вісник України”.

 

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар