Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Заступника глави Верховного суду Китаю довічно ув’язнили за хабарі

0 28
Колишнього сзаступника голови Верховного народного суду Китаю, 56-річного Хуана Сун’ю засудили до довічного ув’язнення за звинуваченням у корупції та використанні службового становища в особистих цілях.

Як з’ясувалося під час судового розгляду, в період з листопада 1992 року по травень 2008 року Хуан Сун’ю вимагав і отримав хабарі на загальну суму 8,19 мільйонів юанів (1,2 мільйона американських доларів).

Суд північної китайської провінції Хебей визнав високопоставленого чиновника винним і виніс вирок: довічне ув’язнення з позбавленням політичних прав і конфіскацією особистого майна.

У жовтні 2008 року Сун’ю був знятий з посади після того, як отримав хабар на загальну суму, що перевищує 5 мільйонів юанів, тобто більше 730 тисяч доларів.

Джерело:

ТСН

Залиште коментар