Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Запрацював Форум жінок-юристів

0 19

На другому засіданні Форуму жінок-юристів при Асоціації правників України, яке проходило у невимушеній атмосфері, його учасниці обговорили питання поєднання успішної кар’єри і сім’ї та визначилися з кандидатурами майбутніх гостей заходу – відомих жінок-адвокатів, науковців, працівниць силових структур тощо. 

Серед пропозицій, які висловлювалися учасниками Форуму щодо вибору тем для подальшого обговорення, особливу зацікавленість викликала ідея запросити успішних жінок-юристів, які є фахівцями у сфері кримінального права. Адже юристкам, які здебільшого працюють в офісах, хотілося б на живому прикладі дізнатися, як їх колегам, що вимушені бути присутніми на багатогодинних допитах, відвідувати СІЗО, захищати в суді інтереси підсудних, підозрюваних у скоєнні злочинів різного ступеня тяжкості, вдається поєднувати професійне та особисте життя. Також їм було б цікаво запитати, як представниці кримінальної юстиції реагують на різного роду дискримінаційні заяви з боку колег-чоловіків, і чи вдається їм удома та на роботі залишатися жінкою.

Цікавим, на думку учасниць Форуму, було б почути розповідь про свій життєвий та кар’єрний шлях жінок-юристів, які є партнерами великих юридичних фірм та компаній. Однією з них виявилася координатор заходу Ганна Вронська, яка розповіла, що насправді жінок, які досягають такого рівня у юридичному середовищі, в Україні можна перелічити на пальцях. Хоча серед випускників провідних юридичних вишів країни завжди за чисельністю переважали представниці прекрасної статі. «І тут проблема не лише в умовах жорсткої конкуренції з чоловіками, – пояснює Ганна Вронська. – У багатьох випадках на заваді стає також небажання жінок брати на себе таку серйозну відповідальність».

До речі, як не дивно, але жінки, які є партнерами юридичних фірм та компаній, як правило, одружені на чоловіках-юристах і працюють з ними пліч-о-пліч. Мабуть, тому їм вдається разом контролювати свій, так би мовити, сімейний бізнес та спільно вирішувати побутові, проблеми. Адже в Україні зробити кар’єру юриста та гармонійно поєднати її з сім’єю вдається не кожній жінці. Так склалося, що більшість з тих, кому це вдалося, починали наполегливо працювати, зростаючи професійно, у доволі молодому віці. Після чого, досягнувши суттєвих результатів на професійному фронті, жінки продовжують облаштовувати своє сімейне життя. Однак і тоді вони не припиняють працювати.

Аби отримати конкретні поради від відомих жінок-юристів, які є дружинами і мамами, учасниці Форуму вирішили зустрітися на наступному засіданні, що обіцяє бути не менш змістовним, ніж попереднє.

Теги:

Залиште коментар