Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За порушення авторських прав компаній Walt Disney та Universal громадянин Росії отримав 2 роки ув’язнення

0 21

Жителя Саратова було засуджено на 2 роки умовно за порушення авторських прав компаній Walt Disney і Universal Studios, завданий збиток склав більше 700 тис. руб. Про це передає РБК з посиланням на прес-службу прокуратури Саратовської області Російської Федерації.

Затримання правопоршуника відублося у лютому 2010 р. в місті Петровськ Саратовської області, коли співробітник місцевого УВС виступив в ролі покупця, придбавши два компакт-диски із записи музичних композицій. Після затримання у хлопця було вилучено ще 80 компакт-дисків у форматі DVD із записами аудіовізуальних творів, у тому числі диски із записами повнометражних мультфільмів “Тачки”, “Рататуй”, “Вольт”, правовласником яких є “Уолт Дісней Компані СНД”, дочірня компанія The Walt Disney Company. Також вилучені були диски із записами повнометражного мультфільму “Роби ноги” і фільмів “Славні хлопці”, “Перелом”, “Шерлок Холмс” – правовласник Universal Studios Rus. Встановлена судом загальна сума збитку правовласникам склала 748 тис. 880 руб.

Суд визнав молоду людину винною за ст.146 Кримінального Кодексу РФ (незаконне використання об’єктів авторського права, контрафактних примірників творів з метою збуту, вчинені в особливо великому розмірі) і засудив його до двох років позбавлення волі умовно з випробувальним терміном 1 рік.

Теги:

Новини права, перегляд онлайн, злочини у сфері інтелектуальної власності, порушення авторського права, об’єкти авторського права, купити фільм, 2010, купити мультфільм, незаконно, Кримінальний кодекс, rapidshare, завантажити правові новини, Вольт, піратство
Новости права, 2010, контрафакт, пиратство, преступления в сфере интеллектуальной собственности, новости онлайн смотреть бесплатно, Уолт Дисней мультфильмы, Юниверсал студия, фильмы, фильм, “Делай ноги”, “Славные ребята”, обьекты авторского права, международные новости сегодня скачать бесплатно

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар