Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко піде на вибори президента і в Раду

0 14

Президент Віктор Ющенко має намір взяти участь в дострокових виборах Президента і у Верховну Раду в разі їх призначення. «Думаю, я братиму участь і в тих, і в тих», – сказав Ющенко.

В той же час йому важко відповісти на питання, коли відбудуться одночасні дострокові парламентські і президентські вибори. «Це повинні зробити юристи, дотримуючись духу і букви Конституції, не порушуючи термінів проведення виборів парламенту і президента», – сказав Ющенко.

Він також вкотре заявив, що призначена парламентом дата виборів Президента 25 жовтня є нелегітимною. «Я прошу вас забути про дату 25 жовтня як про нелегітимну дату чергових президентських виборів. Це – надумана дата, вона нічим не зумовлена», – сказав він.

Джерело:

proUA

Залиште коментар