Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко хоче жорсткіших вимог до кандидатів на посади членів ВРЮ

0 12

Згідно із законопроектом «Про Вищу Раду юстиції», внесеним Президентом України Віктором Ющенком на розгляд Верховної Ради, пропонується підвищити вимоги до кандидатів на посаду члена Вищої Ради юстиції.

Про це під час брифінгу заявив перший заступник глави Секретаріату Президента Олександр Шлапак, повідомили «proUA» в прес-службі Глави держави.

Зокрема вік кандидата пропонується підвищити з 35 років до 40, а стаж юридичної роботи з 10 до 15 років.

Також Пукшин повідомив, що згідно із законопроектом по три особи до Вищої Ради юстиції призначатимуть Президент України, Верховна Рада, з’їзд суддів, наукові інституції; дві особи будуть представлені від прокуратури. Також за посадою до ВРЮ входитимуть Генеральний прокурор, Голова Верховного Суду та міністр юстиції.

Нагадаємо, Президент України Віктор Ющенко направив у Верховну Раду пакет законопроектів, які просить парламент розглянути і прийняти як невідкладні.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар