Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Європейський суд з прав людини визнав Росію винною у викраденні і вбивстві

0 14
Європейський суд з прав людини в Страсбурзі визнав Росію винною у викраденні і вбивстві колишнього спікера парламенту Чечні Руслана Аліхаджієва під час президентства Аслана Масхадова.

Як повідомляє Бі-бі-сі, суд ухвалив стягнути з Росії 40 тис. євро за моральний збиток і близько 5 тис. євро як компенсація судових витрат. Оскільки позивач — мати Аліхаджієва Зура, що звернулася до Страсбурзького суду близько півтора років тому, в лютому нинішнього року померла, гроші отримає дружина Аліхаджієва Зарет.

Нагадаємо, в кінці 2006 р. Європейський суд з прав людини визнав власті Росії винними у двох справах про смерть і зникнення трьох чоловік в Чечні і зобов’язав Москву виплатити компенсацію їх сім’ям на суму 70 тис. євро і 90 тис. євро. Раніше, в жовтні 2006 р. Стасбургській суд визнав Росію винною в смерті в кінці лютого 2000 р. п’яти чеченців, зокрема вагітної жінки і однорічної дитини.

Джерело:

Уніан

Залиште коментар