Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Європейський парламент ухвалив угоду про доступ США до банківської інформації ЄС

0 28

Європарламент ратифікував договір про допуск антитерористичних служб США до інформації про європейські банківські перекази, передає радіо “Свобода”.

Згідно з документом, американські розвідувальні служби, що ведуть боротьбу з тероризмом, дістануть доступ до міжнародної банківської системи обміну інформацією і здійснення платежів SWIFT і зможуть отримувати інформацію про міжнародні грошові перекази європейців. Інформація міститиме ім’я, номер рахунку і адресу відправника, ім’я отримувача і розмір переводу.

Договір набуде чинності в серпні.

Теги: Новини тижня, Європарламент, банківська система, Європейський Союз, договір, боротьба з тероризмом, банківська таємниця, грошові перекази SWIFT, банковская тайна, денежные переводы SWIFT, новости недели

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар