Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Європейський парламент ухвалив угоду про доступ США до банківської інформації ЄС

15

Європарламент ратифікував договір про допуск антитерористичних служб США до інформації про європейські банківські перекази, передає радіо “Свобода”.

Згідно з документом, американські розвідувальні служби, що ведуть боротьбу з тероризмом, дістануть доступ до міжнародної банківської системи обміну інформацією і здійснення платежів SWIFT і зможуть отримувати інформацію про міжнародні грошові перекази європейців. Інформація міститиме ім’я, номер рахунку і адресу відправника, ім’я отримувача і розмір переводу.

Договір набуде чинності в серпні.

Теги: Новини тижня, Європарламент, банківська система, Європейський Союз, договір, боротьба з тероризмом, банківська таємниця, грошові перекази SWIFT, банковская тайна, денежные переводы SWIFT, новости недели

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии