Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Європарламент відклав винесення резолюції щодо ситуації в Україні

0 35

Парламент Європи відклав розгляд резолюції по Україні до наступної сесії, що має відбутися 10-11 листопада у Брюсселі, повідомляє РБК-Україна.

Раніше парламентом було зареєстровано чотири проекти резолюції щодо України від різних політичних сил і ще один – спільний, погоджений представниками всіх політичних груп. У ньому, зокрема, пропонувалося висловити стурбованість дедалі більшою кількістю тверджень і достовірних повідомлень про те, що демократичні свободи та права, такі, як свобода зібрань, свобода висловлювань та свобода засобів інформації, останніми місяцями перебувають під загрозою.

Як повідомлялось раніше, 6 груп Європарламенту запропонували свої проекти резолюції після чого 4 групи змогли домовитися про компромісний варіант документа.

Теги:

Новини права, Парламент Європи, Європарламент, Єврокомісія Європейський союз, Євросоюз, ЄС, свобода слова в Україні, ЗМІ, засоби масової інформації

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар