Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вийшов друком журнал “Вісник Вищого адміністративного суду України”

0 19

Вийшов друком журнал “Вісник Вищого адміністративного суду України” – офіційне науково-практичне видання, яке засноване у 2006 році.

У цьому числі друкуються статті у рубриках “Виборчий процес”, “Адміністративне судочинство2, “адміністративний процес”, “Правове регулювання”, “Судова соціологія”, “Адміністративні послуги”, “Міжнародне співробітництво”.

Зокрема, у статті судді ВАСУ Михайла Смоковича “Врегулювання виборчих процесів: міжнародні стандарти” визначено дефініцію міжнародного виборчого стандарту, доведено, що закріплення міжнародних стандартів з виборчих процесів у нормах національного законодавства є недостатньою гарантією їх реалізації.

Актуальні питання здійснення правосуддя в Україні, проблемні питання застосування статті 171-2 Кодексу адміністративного судочинства, питання судової практики у справах про стягування податкового боргу з юридичних осіб, правові проблеми надання статусу біженців в Україні розглядаються у статтях Миколи Гусака та Марії Артеменко, Олександра Ситникова, Володимира Кравчука, Вікторії Коваль.

Окремим розділом журналу стали питання міжнародного співробітництва, у якій представлені матеріали щодо міжнародної співпраці та обміну  досвідом у галузі адміністративної юстиції. Цей розділ проілюстрований фотоматеріалами з круглих столів, міжнародних конференцій та зустрічей.

Нагадаймо,журнал “Вісник Вищого адміністративного суду України” виходить чотири рази на рік.

Залиште коментар