Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вийшов друком перший номер “Вісник Укрдержреєстру”

0 19

У видавництві “Юрінком Інтер” вийшов друком перший номер журналу “Вісник Укрдержреєстру” – офіційне науково-практичне видання Державної реєстраційної служби України.

Головною метою журналу є поширення юридичних знань, підвищення рівня правової обізнаності громадян з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, актів цивільного стану, юридичних і фізичних осіб-підприємців, легалізації об’єднань громадян, змі та з інших напрямків реєстраційної діяльності.

На сторінках журналу публікуватимуться наукові та аналітичні статті, фахові коментарі, експертні висновки провідних спеціалістів Укрдержреєстру, представників громадськості, науковців та фахівців інших установ і організацій, діяльність яких пов’язана зі сферою реєстрації.

Перший випуск журналу “Вісник Укрдержреєстру” є презентаційним. У ньому наведені основні нормативні акти щодо діяльності Державної реєстраційної служби, дані про кадровий потенціал розгалуженої системи у сфері держреєстрації, що нині нараховує 583 структурні підрозділи територіальних органів юстиції.

Журнал виходитиме 4 рази на рік. Він розрахований на споживачів реєстраційних послуг, працівників служби, фахівців у галузі права. Тут знайдуться відповіді на усі питання, які виникають у визначених законодавством сферах державної реєстрації.

Теги:

Державна реєстраційна служба України, Вісник Укрдержреєстру, Юрінком Інтер

Джерело:

Юрінком Інтер

Залиште коментар