Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вийшов черговий номер “Вісник Вищого адміністративного суду України”.

0 21

У видавництві “Юрінком Інтер” вийшов черговий (№2, 2012) “Вісник Вищого адміністративного суду України” — офіційне науково-практичне видання Вищого адміністративного суду України.

Журнал має сім рубрик.

У рубриці “Судочинство” за авторства секретаря Пленуму ВАСУ Михайла СМОКОВИЧА надруковано статтю “Вибори до Верховної Ради України: проблеми визначення виборчого спору”. У цій же рубриці можна прочитати статті “Вирішення адміністративних справ за участю платників податків, які здійснюю виробництво та продаж ювелірних виробів” В.БАЗОВА та “Третейські суди в Україні: правова природа та перспективи розвитку” Дмитра ШПЕНОВА.

Рубрика “Адміністративний процес” включає статті В.БЕВЗЕНКА “Система адміністративного процесуального права України: оновлений погляд на поняття, зміст і соціальне значення “, М. РУДЕНКА “Правовий статус прокурора в адміністративному судочинстві: питання понятійної визначеності”,

В. СОКОЛОВА “Застосування анології закону при розгляді адміністративних справ про правомірність рішень податкових органів стосовно застосування фінансових санкцій”, Т.НОВІКОВОЇ “Істина та її критерії в судовому пізнанні”,

В. ГОРДЄЄВА “Юридичні факти в адміністративному судочинстві: пізнання та доказування”.

У рубриці “Державне управління” друкується матеріал Павла ГВОЗДИКА “Державне управління та екологічне законодавство”, в рубриці “Адміністративна відповідальність” опублікована стаття Едуарда ДЕМСЬКОГО “Особливості відповідальності за корупційні та деякі інші адміністративні правопорушення, їх матеріальні і процесуальні засади”, в рубриці “Правове регулювання” — стаття «Суб’єкти надання адміністративних послуг та їх кваліфікація” О.ТАМОЖНЬОГО.

У номері також йдеться про міжнародне співробітництво ВАСУ а також опубліковані Постанови Пленума ВАСУ.

“Вісник Вищого адміністративного суду України” виходить чотири рази на рік.

Теги:

“Вісник Вищого адміністративного суду України”

Залиште коментар