Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вибори Президента Польщі призначені на 20 червня 2010 г.

0 15

У Польщі сьогодні оголосили дату дострокових президентських виборів. Як заявив в.о. глави держави Броніслав Комаровський, громадяни Польщі підуть на вибори 20 червня ц.р., передає РБК з посиланням на Reuters.

Відповідні документи були підписані спікером сейму.

Нагадаємо, президентські вибори в Польщі повинні були відбутися восени. Проте після загибелі Президента країни Леха Качиньського в авіакатастрофі під Смоленськом дострокові вибори повинні бути оголошені протягом двох тижнів і проведені протягом 60 днів після оголошення.

Літак з польською делегацією, до якої увійшли представники силових структур країни, громадські діячі та Л.Качиньський з дружиною, розбився 10 квітня ц.р. при заході на посадку в аеропорту Північний. В результаті авіакатастрофи президентського авіалайнера Ту-154 загинули 96 людей, 88 з них були у складі офіційної делегації. Польські політики летіли до Росії, щоб відвідати меморіал Катинь в Смоленській області, де за радянських часів були розстріляні польські офіцери.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар