Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Віднині президента у Росії обиратимуть на 6 років

0 55

Державна дума РФ схвалила в третьому, остаточному читанні поправки в Конституцію РФ, які збільшують термін повноважень президента з чотирьох до шести років. За ухвалення поправок проголосували 392 депутати, проти – 57 (комуністи).

Той самий закон збільшує термін роботи Держдуми з чотирьох до п`яти років і зобов`язує уряд щороку надавати Думі звіт про свою роботу. Раніше цей законопроект уже було прийнято Думою в першому і другому читаннях.

Нові терміни повноважень діятимуть лише щодо новообраних президента і депутатів. Ці поправки президент Дмитро МЕДВЕДЄВ запропонував у своєму посланні Федеральним зборам 5 листопада. Їх внесення в Конституцію не потребує проведення референдуму. Необхідне лише схвалення 3/4 Ради Федерації 2/3 реґіональних законодавчих зборів.

Джерело:

Уніан

Залиште коментар