Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко зупинив дію указу стосовно офіційного оприлюднення законів ВР.

0 17

Президент України Віктор Ющенко підписав указ “Про зупинення дії указу президента України від 10 червня 1997 р. № 503”. Згідно указу, необхідно зупинити на період до відкриття першого засідання Верховної Ради України VI скликання дію указу президента України від 10 червня 1997 р. № 503 “Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності” з усіма змінами в частині, що стосується офіційного оприлюднення законів та інших актів Верховної Ради України.

Указ набирає чинності з дня його опублікування, повідомляє прес-служба голови держави.

Згідно з указом від 10 червня 1997 р., і враховуючи внесені пізніше зміни, закони України і інші нормативні акти Верховної Ради України не пізніше як у п’ятнадцятиденний строк після їх прийняття у встановленому порядку і підписання підлягають оприлюдненню державною мовою в офіційних друкованих виданнях. Такими виданнями є “Офіційний вісник України”, газета “Урядовий кур’єр”. Офіційними друкованими виданнями, в яких здійснюється

офіційне оприлюднення законів та інших актів Верховної Ради України, є також газета “Голос України”, “Відомості Верховної Ради України”. В указі також зазначається, що акти Верховної Ради, Президента та Кабінету міністрів України в окремих випадках можуть офіційно оприлюднені через телебачення і радіо.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар