Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко зупинив дію указу стосовно офіційного оприлюднення законів ВР.

17

Президент України Віктор Ющенко підписав указ “Про зупинення дії указу президента України від 10 червня 1997 р. № 503”. Згідно указу, необхідно зупинити на період до відкриття першого засідання Верховної Ради України VI скликання дію указу президента України від 10 червня 1997 р. № 503 “Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності” з усіма змінами в частині, що стосується офіційного оприлюднення законів та інших актів Верховної Ради України.

Указ набирає чинності з дня його опублікування, повідомляє прес-служба голови держави.

Згідно з указом від 10 червня 1997 р., і враховуючи внесені пізніше зміни, закони України і інші нормативні акти Верховної Ради України не пізніше як у п’ятнадцятиденний строк після їх прийняття у встановленому порядку і підписання підлягають оприлюдненню державною мовою в офіційних друкованих виданнях. Такими виданнями є “Офіційний вісник України”, газета “Урядовий кур’єр”. Офіційними друкованими виданнями, в яких здійснюється

офіційне оприлюднення законів та інших актів Верховної Ради України, є також газета “Голос України”, “Відомості Верховної Ради України”. В указі також зазначається, що акти Верховної Ради, Президента та Кабінету міністрів України в окремих випадках можуть офіційно оприлюднені через телебачення і радіо.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии