Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В. Литвин закрив 8-му сесію парламенту

0 15

8 липня В. Литвин закрив 8-му сесію 6-го скликання парламенту.

Наступна сесія Верховної ради почнеться 6 вересня 2011 року.

У своєму зверненні спікер висловив сподівання, що на 9-ій сесії народні обранці швидше будуть досягати компромісу: “У нас у сесійній залі відбувалося все – і дискусії, і намагання найтісніше обійняти одне одного, задушити одне одного в обіймах. Але разом з тим, я сподіваюся і вірю, що ми вийшли на порозуміння того, що все потрібно вирішувати, намагаючись налагодити діалог”.

В. Литвин також сказав, що розраховує на розуміння й з боку Кабміну щодо призначення та ролі Верховної Ради: “Я переконаний, що не буде того, що ми мали в останній час, коли деякі міністри не вважали за потрібне приходити доповідати відповідні законопроекти. Ми домовилися з керівництвом Кабміну, що якщо немає цікавості працювати з Верховною Радою, нам також нікуди поспішати, ми будемо поступати аналогічно”, – сказав він.

Теги:

спікер Верховної Ради Володимир Литвин, закриття 8-ї сесії, 9-та сесія парламенту, порозуміння з боку Кабміну, опозиція, правові новини

Залиште коментар