Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд США подав до суду на компанію American Express

0 31

Уряд Сполучених Штатів Америки подав судовий позов на American Express, яка займається обслуговуванням кредитних карток. Компанію звинувачують у порушенні антимонопольного законодавства, повідомляє «Дзеркало Тижня» з посиланням на Lenta.ru

Аналогічні позови мали бути подані проти Visa й Master Card, проте цим компаніям вдалося врегулювати розходження з державою позасудовим шляхом. У той же час представники American Express заявили, що про досудовий компроміс не може бути мови.

Претензії до платіжної системи полягають у тому, що вона обмежує своїх партнерів у використанні послуг інших компаній. Розслідування, що тривало три роки, встановило, що через ці обмеження страждають покупці, яких позбавлено потенційних знижок і спеціальних пропозицій.

За словами Генерального прокурора США Еріка Холдера головним мотивом переслідування American Express є турбота про добробут споживачів, що користуються послугами платіжних систем. Представник уряду зауважив, що політика платіжної системи обмежує торгівлю.

Теги:

Новини права, міжнародні новини, платіжні системи, Visa, MasterCard, Master Card, American Express, банкомати, Сполучені Штати Америки, судова система США, захист прав споживачів

Залиште коментар