Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд США подав до суду на компанію American Express

19

Уряд Сполучених Штатів Америки подав судовий позов на American Express, яка займається обслуговуванням кредитних карток. Компанію звинувачують у порушенні антимонопольного законодавства, повідомляє «Дзеркало Тижня» з посиланням на Lenta.ru

Аналогічні позови мали бути подані проти Visa й Master Card, проте цим компаніям вдалося врегулювати розходження з державою позасудовим шляхом. У той же час представники American Express заявили, що про досудовий компроміс не може бути мови.

Претензії до платіжної системи полягають у тому, що вона обмежує своїх партнерів у використанні послуг інших компаній. Розслідування, що тривало три роки, встановило, що через ці обмеження страждають покупці, яких позбавлено потенційних знижок і спеціальних пропозицій.

За словами Генерального прокурора США Еріка Холдера головним мотивом переслідування American Express є турбота про добробут споживачів, що користуються послугами платіжних систем. Представник уряду зауважив, що політика платіжної системи обмежує торгівлю.

Теги:

Новини права, міжнародні новини, платіжні системи, Visa, MasterCard, Master Card, American Express, банкомати, Сполучені Штати Америки, судова система США, захист прав споживачів
Комментарии