Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україну та Польщу звинувачують у підкупі членів виконкому УЄФА

0 37

П’ятеро членів Виконавчого комітету УЄФА отримали 11 мільйонів євро за підтримку україно-польської заявки у тендері з визначення господарів Євро-2012. Про це повідомило німецьке видання Suddeutsche Zeitung, посилаючись на зізнання члена ради директорів Федерації футболу Кіпру Спіроса Марангоса.

Марангос зазначив, що вже два роки намагався передати цю інформацію президенту УЄФА Мішелю Платіні. В свою чергу адвокат Марангоса заявив, що окрім документів, є й свідки, які готові під присягою дати свідчення в суді.

На думку кіпріота УЄФА просто не зацікавлене у розслідуванні. С. Марангос зауважив, що свого часу домовлявся про зустріч із шефом дисциплінарного комітету УЄФА Петером Лімахером. Однак пізніше Лімахер, відомий як борець із корупцією серед чиновників, від зустрічі відмовився, запропонувавши Марангосу компенсацію транспортних витрат.

Теги:

Новини права, Євро 2012, УЄФА, Україна-Польща, новини футболу, Мішель Платіні, федерація футболу, підкуп чиновників, хабарництво, Чемпіонат європи з футболу 2012 фото, відео

Залиште коментар