Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна стала членом СОТ

0 22

Україна стала членом Світової організації торгівлі. Про це повідомляє прес-служба Президента Віктора Ющенка.

Україна стала 152-ою державою в цій організації.

«Ця дата увійде до історії нашої держави як день, коли Україна була визнана міжнародним співтовариством повноправним членом світової економічної співдружності», йдеться в повідомленні.

Переговори про вступ України у СОТ тривали 14 років, за цей час були проведені двосторонні консультації про доступ до ринків товарів і послуг з 52 державами цієї організації, було прийнято більше 50 законів, необхідних для адаптації українського законодавства до вимог СОТ.

Наголошується, що членство у СОТ відкриває для України широкі можливості прискорити розвиток національної економіки.

Таким чином Україна одержує сприятливий торговий режим у відносинах з 151 країною, можливість використовувати міжнародні інструменти рішення торгових суперечок, безпосередньо брати участь в розробці правил міжнародної торгівлі.

Як повідомлялося, 16 квітня Україна повідомила СОТ про ратифікацію Радою протоколу про вступ до організації.

5 лютого Україна і Світова організація торгівлі домовилися про вступ України до організації.

Протокол про вступ України у СОТ підписали Президент Віктор Ющенко і генеральний директор СОТ Паскаль Ламі в Женеві (Швейцарія).

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар