Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У США офіційно розпочалися президентські вибори

0 16

У США офіційно розпочалися президентські вибори. Перші виборчі дільниці відкрилися в невеликих містечках штату Нью-Гемпшир – Діксвілл-Нотч і Хартс-Локейшн, передає ІТАР-ТАСС.

Аналітики прогнозували, що в Нью-Гемпширі переможе Барак ОБАМА, і не помилилися – за підсумками найпершого голосування на президентських виборах, яке пройшло в місті Діксвілл-Нотч, переміг саме кандидат від Демократичної партії, повідомляє Reuters. Проте під час виборів у 2004 році перемогу в Діксвілл-Нотч здобув республіканець Джордж БУШ.

Як зазначає NEWSru, згідно з традицією, що існує з 1948 року, жителі цих містечок – у цілому 115 чоловік – мають можливість проголосувати раніше за всіх у країні: відразу ж після півночі за місцевим часом (07:00 за київським часом).

Джерело:

Уніан

Залиште коментар