Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Киргизії запропонували ввести публічну смертну кару

0 14
Глава комітету національної безпеки Киргизії Мурат Суталінов запропонував ввести в країні смертну кару за низку злочинів, у тому числі за релігійний тероризм.

“Необхідно вивчити питання введення смертної кари, можливо, навіть публічної. І тоді в країні за два-три дні настане порядок “, – заявив Суталінов під час апаратної наради Ради безпеки республіки з питання протидії релігійного фанатизму серед населення.

Він також відзначив, що Киргизія має сама обирати свій шлях і їй “не треба оглядатися на Захід і ОБСЄ” в цьому питанні.

У свою чергу, секретар Ради безпеки Киргизії Адахан Мадумаров зауважив, що навіть у такій демократичній державі, як США, існує цілих три способи страти.

“Чому суспільство має все життя тримати людей, які скоїли проти нього страшні злочини?” – за питує Мадумаров.

Він повідомив, що апарат Радбезу має намір вивчити це питання і представити на розгляд голови Ради безпеки, президента країни Курманбека Бакієва.

Вища міра покарання в республіці була повністю відмінена відповідно до норм нової конституції, введеної в дію в кінці 2007 року, і замінена на довічне ув’язнення.

Джерело:

ТСН

Залиште коментар