Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Топ-новина: Янукович помилував Луценка

0 25

Президент України Віктор Янукович підписав Указ про помилування шести засуджених, у тому числі колишнього Міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка та колишнього Міністра охорони навколишнього природного середовища України Георгія Філіпчука. Про це повідомив офіційний сайт Президента.

Відповідні пропозиції Главі держави внесла Комісія при Президентові України у питаннях помилування.

З проханням про помилування Юрія Луценка до Президента України звернулася Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська.

Помилування — акт гуманності з боку держави, але він не знімає з людини судимість. Про це у коментарі УНН сказав колишній суддя Печерського суду, юрист Микола Замковенко.

“Юрій Луценко вважається судимим, але тепер термін погашення судимості буде відраховуватися від того строку коли він звільниться за указом про помилування. Інше було б якби статтю, за якою його було засуджено, була б вилучена з Кримінального кодексу, тоді б він вважався не судимим”, — роз’яснив М.Замковенко.

Він наголосив, що помилування просто звільняє від подальшого відбування покарання.

“Акт помилування – це акт гуманізації, який іде від влади. Людина вважається засудженою за той злочин, який їй був пред’явлений і вирок суду щодо якої набрав законної сили”, — наголосив екс-суддя.

М.Замковенко пояснив, що Ю.Луценко не буде вважатися амністованим, він і надалі вважатиметься засудженим за цією статтею, але держава проявила по відношення до нього гуманність.

Залиште коментар