Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Топ-10 головних прокурорів за рівнем доходів

0 13

Генпрокурор та його заступники заробляють на місяць не менше 5000 доларів, їздять на Lexus, Mersedes, BMW та Audi. Загалом на банківських рахунках у десятка керівників української прокуратури більше 1,1 млн доларів, повідомляє Фокус.

Найбільше заробляють Генпрокурор Віктор Пшонка та його перший заступник Ренат Кузьмін. Останній, спільно із сім’єю, примудрився за 2012 рік заробити 6,6 млн гривень, на 5 мільйонів більше, ніж його керівник. Перше місце за прибутками 2012-го року зайняв Генеральний прокурор Віктор Пшонка. Він заробив 1 млн 149 тис. гривень, розжився квартирою на 227 квадратів та купив на сім’ю більше 100 тисяч квадратних метрів землі.

На другому – заступник генпрокурора Ренат Кузьмін особисто заробив 1 млн 138 тисяч, а спільно з сім’єю “підняв” 6,6 млн гривень.

Заступник генпрокурора Лілія Фролова заробила всього 227 тисяч гривень, але й заступником вона стала лише 2 місяці тому.

На четвертому місці заступник генпрокурора Михайло Гаврилюк – 695 тисяч гривень та два будинки на 401 та 396 квадратів.

П’яте місце посів заступник генпрокурора Віктор Войцишен: 656 тисяч та 900 квадратів землі.

На шостому – заступник генпрокурора Анатолій Пришко. Він заробив 801 тисячу, купив майже 3000 квадратів землі та обзавівся дорогим транспортом. Сьоме місце отримав заступник генпрокурора Юрій Ударцов із 887 тисячами гривень, будинком на 791 квадрат та майже 4000 квадратів землі.

Восьме – заступник генпрокурора Григорій Середа. Він отримав 959 тисяч гривень, Audi A6 приблизно за 50 тисяч доларів та дім на 329 квадратів. Дев’яте місце – заступник генпрокурора Юрій Дьомін. У нього 737 тисяч гривень прибутку.

Десяте місце отримав заступник генпрокурора Віталій Білоус, який заробив трохи більше, ніж півмільйона гривень.

Джерело:

ТСН

Залиште коментар