Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Судова тяжба олігархів

0 14

У британській пресі судовий розгляд між Борисом Березовським і Романом Абрамовичем охрестили епічною битвою двох російських олігархів. Вони зійшлися у вузькому провулку, який веде у тільки- но побудоване приміщення комерційного суду. Березовський стверджує, що через погрози і тиск з боку Абрамовича він серйозно недоотримав при продажі своїх акцій у компаніях “Cибнафта” і “РУСАЛ” і тепер розраховує повернути втрачене, повідомляють Вести.ру

“Загальна сума претензій Березовського у справі “Сибнафти” складає шість мільярдів доларів і загальна сума вимог по “РУСАЛу” – 500 мільйонів доларів США”, – говорить адвокат Бориса Березовського Марк Хастінгс.

Команда Абрамовича стверджує, що Березовський вимагає гроші за те, чого у нього ніколи не було. Він не був акціонером ні “РУСАЛа”, ні “Сибнафти”.

Аби зрозуміти Бориса Березовського, англійським адвокатам і суддям доводиться заглиблюватися в особливості російського бізнесу в 90-ті роки минулого століття, коли можна було фактично за безцінь отримувати ласі шматки держвласності, вирішивши питання у високих кабінетах.

Навіть для досвідченого англійського правосуддя ця тяжба – явище неординарне. Підприємці з Росії сперечаються в Лондоні про те, що було в Росії десять років тому, і при цьому платять мільйони британським юристам. Хтось навіть підрахував, що одна секунда в залі суду обходиться позивачеві та відповідачеві в 50 фунтів стерлінгів.

Недивно, що в залі, де проходят слухання, часто не вистачає місця для преси. Сюди ж тягнуться юристи, які представляють інтереси опонентів Березовського.

Поява в суді непублічного Абрамовича, видно, не останній сюрприз у ході цього процесу. Тут чекають свідчення як мінімум ще одного мільярдера – Олега Деріпаски. Можливо, до Лондона приїде колишній голова російської президентської адміністрації Олександр Волошин. Англійські судді мають намір розібратися у всьому протягом найближчих трьох місяців.

Теги:

російські олігархи, Абрамович, Борис Березовський, Марк Хастінгс, англійський адвокат, особливості російського бізнесу, підприємці із Росії, свідчення мільярдера, панорама тижня

Джерело:

ЮВУ № 41

Залиште коментар