Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд засудив екс-диктатора Уругваю до 25 років в’язниці

0 18

До 25 років позбавлення волі засуджений колишній диктатор Уругваю Грегоріо Альварес, передає Associated Press.

Суд визнав його винним в порушеннях прав людини і причетності до вбивств 37 політичних опонентів військового режиму з 1977 по 1978 рр., коли Г.Альварес займав пост командувача Збройними силами Уругваю.

Передбачається, що 83-річний Г.Альварес навряд зможе відбути повний термін покарання, оскільки вже зараз він не може бути присутнім на засіданні суду за станом здоров’я.

В Уругваї з 1873 по 1985 рр. за політичними мотивами були вбиті щонайменше 180 чоловік. Вбивства відбувалися в рамках операції “План Кондор”, що діяла також в Аргентині, Бразилії, Парагваї та Чилі. Її метоє було фізичне знищення політичних опонентів діючої влади.

Нагадаємо, на початку вересня ц.р. у Тайвані також завершився інший гучний судовий процес над вищими посадовцями. Колишній голова адміністрації Тайваню Чень Шуйбянь був тоді засуджений судом до довічного терміну за корупцію. За аналогічними звинуваченнямиї до довічного терміну була засуджена і дружина Ч.Шуйбяня Ву Шучен. Крім того, 58-річні Ч.Шуйбянь і його дружина були оштрафовані в цілому на 500 млн тайваньських дол. (15,2 млн дол.). Ч.Шуйбяню були пред’явлені звинувачення в привласненні 3,15 млн дол. із спеціального президентського фонду під час його керівництва країною в 2000-2008 рр., а також в отриманні хабарів на 9 млн дол. по операціях з державною землею, відмиванні грошей через швейцарські банки та підробці документів. Процес у справі Ч.Шуйбяня в окружному суді Тайбею продовжувався майже три роки. В ході процесу екс-президент заперечував які-небудь порушення, заявляючи, що нинішня влада переслідує його за антикитайську позицію.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар