Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Сейм Польщі заборонив торгівлю комуністичною символікою.

0 30

Сейм Польщі прийняв поправки до кримінального кодексу, згідно яким за виробництво і володіння з метою розповсюдження матеріалів, що пропагують нацистську і комуністичну ідеології, загрожує до двох років тюремного ув’язнення, передає радіо “Свобода”.

“Справа перш за все в тому, щоб молоде покоління знало, що комунізм був таким же злом, як фашизм. Практично кожна молода людина знає, що таке свастика, і має до цього символу однозначне відношення, а ось вже серп і молот, портрет Леніна – не кожен знає, що це таке”, – говорить депутат Станіслав Пента з опозиційної фракції “Право і справедливість”, яка при голосуванні про зміни в кримінальному кодексі підтримала правлячу коаліцію.

Згідно прийнятим поправкам, комуністичні символи можна буде поширювати виключно “в художніх, колекціонуваннях, наукових і освітніх цілях”.

Поправки до кримінального кодексу повинен ще утвердити Сенат, де переважну більшість голосів також мають праві.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар