Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

СБУ порушило кримінальну справу за фактом збитків, завданих Україні рішенням Стокгольмського арбітражу

17

Служба безпеки України порушила кримінальну справу за фактом завдання збитків державі Україна у зв’язку з рішенням Арбітражного інституту Торгівельної палати Стокгольма за позовом RosUkrEnergo. Про це повідомив голова СБУ Валерій Хорошковський в інтерв’ю “Українській правді”.

“Завданий збиток полягає в тому, що Україна повинна повернути RosUkrEnergo додаткові обсяги газу у вигляді штрафних санкцій”, – зазначив голова СБУ.

Нашадаємо, що 8 червня 2010 року Арбітражний інститут Торговельної палати Стокгольма зобов’язав НАК “Нафтогаз України” повернути компанії RosUkrEnergo 11 млрд кубометрів природного газу й надати додатковий обсяг газу в розмірі 1,1 млрд куб. м як неустойку за порушення умов контракту.

Вилучення газу відбулося в результаті газових домовленостей України й Росії від січня 2009 року, коли “Нафтогазу” від “Газпрому” перейшло право на витребування 11 млрд кубометрів газу, що перебував у підземних сховищах України.

У 2009 році Хорошковський, будучи першим заступником глави СБУ, вирішив, що дії щодо розмитнення газу РосУкрЕнерго, здійсненого за вказівкою уряду Юлії Тимошенко, є незаконними.

Джерело:

Українські новини

Комментарии