Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

СБУ порушило кримінальну справу за фактом збитків, завданих Україні рішенням Стокгольмського арбітражу

0 17

Служба безпеки України порушила кримінальну справу за фактом завдання збитків державі Україна у зв’язку з рішенням Арбітражного інституту Торгівельної палати Стокгольма за позовом RosUkrEnergo. Про це повідомив голова СБУ Валерій Хорошковський в інтерв’ю “Українській правді”.

“Завданий збиток полягає в тому, що Україна повинна повернути RosUkrEnergo додаткові обсяги газу у вигляді штрафних санкцій”, – зазначив голова СБУ.

Нашадаємо, що 8 червня 2010 року Арбітражний інститут Торговельної палати Стокгольма зобов’язав НАК “Нафтогаз України” повернути компанії RosUkrEnergo 11 млрд кубометрів природного газу й надати додатковий обсяг газу в розмірі 1,1 млрд куб. м як неустойку за порушення умов контракту.

Вилучення газу відбулося в результаті газових домовленостей України й Росії від січня 2009 року, коли “Нафтогазу” від “Газпрому” перейшло право на витребування 11 млрд кубометрів газу, що перебував у підземних сховищах України.

У 2009 році Хорошковський, будучи першим заступником глави СБУ, вирішив, що дії щодо розмитнення газу РосУкрЕнерго, здійсненого за вказівкою уряду Юлії Тимошенко, є незаконними.

Джерело:

Українські новини

Залиште коментар