Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Росія визнала незалежність Абхазії і Південної Осетії

0 32

Президент Росії Дмитро Медведєв підписав указ про визнання незалежності Абхазії і Південної Осетії, повідомляє Газета.Ru.

«Враховуючи вільне волевиявлення осетинського і абхазького народыв, я підписав укази про визнання Російською Федерацією незалежності Південної Осетії і Абхазії», – сказав Медведєв в заяві, показаній телеканалом «Вести».

Медведєв закликав інші держави також ухвалити таке рішення.

«Це нелегкий вибір, але це єдина можливість зберегти життя людей», – сказав президент.

За словами Медведєва, «Саакашвілі вибрав геноцид для вирішення своїх політичних завдань». «Росія запобігла винищуванню абхазького і осетинського народів. Росія проявляла витримку і терпіння, неодноразово закликала повернутися до переговорів», – заявив Медведєв, відзначивши, що ці заклики були проігноровані, причому і в НАТО, і в ООН.

Напередодні звернення до президента Росії з проханням визнати незалежність Абхазії і Південної Осетії прийняли верхня і нижня палати російського парламенту.

Залиште коментар