Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

РФ винесла на громадське обговорення закон «Про поліцію»

13

Президент Російської Федерації Дмитро Медведєв ініціював законопроект закону «Про поліцію», яким планується кардинальне реформування міліції Росії, повідомляє РБК-Україна.

Окрім зміни назви правоохоронного органу, проект закону містить принципово нові положення. Зокрема, передбачена відкритість та публічність діяльності поліції – вона повинна постійно інформувати органи державної влади та громадян про свою діяльність через ЗМІ та інтернет. Громадяни ж наділяються правом одержувати від поліції інформацію, яка безпосередньо зачіпає їхні права. Водночас думка громадян про діяльність поліції є одним з найважливіших критеріїв оцінки її роботи.

За словами Д.Медведєва, новий закон може набрати чинності з 1 січня 2011 року.

Теги:

Новини права, поліція, Росія, реформування міліції, права людини, Закон РФ, поліцейський, МВС, інтернет, ЗМІ
Новости права, мировые новости, реформирование милиции, Россия, полиция, полицейский, права человека, Дмитрий Медведев, Российская Федерация

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии