Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада відмінила ліцензування чотирьох видів госпдіяльності

0 32

Верховна Рада відмінила ліцензування 4 видів господарської діяльності. За прийняття в другому читанні законопроекту №5235 проголосували 349 депутатів, передають «Українські новини».

Зокрема, Рада відмінила ліцензування таких видів господарської діяльності: оптова торгівля насінням; професійна діяльність з подання соціальних послуг; перепродаж предметів мистецтва, колекціонування та антикваріату, а також діяльність з організації торгів цими предметами; розведення домашніх тварин, дресирування собак і підготовки фахівців в цих сферах.

Документом також передбачено збільшення термінів набирання чинності рішення про анулювання ліцензій на здійснення госпдіяльності із 10 до 30 днів з моменту прийняття, окрім випадків анулювання ліцензій за заявою суб’єкта господарської діяльності, коли рішення набирає чинності з моменту його прийняття.

Нагадаємо, 4 грудня в першому читанні за прийняття законопроекту №5235 проголосувало 305 депутатів. Їм передбачалася відміна ліцензування 6 видів господарської діяльності.

Після доопрацювання в законопроекті була виключена відміна ліцензування проектування, будівництва нових та реконструкції існуючих меліоративних систем, а також розробки проектів і проведення робіт з консервації, реставрації, реабілітації, музеєфікації, ремонту, пристосування пам’ятників.

Джерело:

proUA

Залиште коментар