Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президента Білорусії оберуть достроково

0 19

Вирішилася одна з головних інтриг майбутньої президентської кампанії в Білорусії – стала відомою дата виборів білоруського президента, повідомляє “УНІАН” з посиланням на РІА “Новости”.

За законодавством президентські вибори мали відбутися до 6 лютого, проте, офіційний Мінськ врахував погіршення відносин з Москвою і вирішив убезпечитися від можливих “газових війн” після нового року, які могли б вплинути на вибір білоруського електорату.

Відповідно до Конституції Білорусії, парламент призначає дату виборів президента не пізніше, ніж за два місяці до закінчення терміну повноважень чинного голови держави, проводити вибори раніше крайнього терміну закон не забороняє.

Таким чином, рішенням білоруського парламенту вибори голови держави пройдуть 19 грудня, а другий тур (за необхідності) – 26 грудня.

Поки залишається без відповіді питання про те, чи буде Олександр Лукашенко, який перебуває на президентській посаді з 1994 року, знову балотуватися. Офіційно президент на цю тему не висловлювався, а тільки натякав, що готовий знову поборотися за владу.

Теги:

Новини права, міжнародні новини, Білорусь, Білорусія, вибори президента, президентські вибори, Олександр Лукашенко, Мінськ

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар