Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прем’єр Ірландії відмовився піти у відставку та розпустити парламент

0 25

Прем’єр-міністр Ірландії Брайан Ковен відмовився йти у відставку, до чого його закликає опозиція, і заявив, що спершу він має виконати всі вимоги Євросоюзу та Міжнародного валютного фонду зі скорочення бюджетних видатків, аби отримати від них фінансову допомогу, передає ВВС.

Крім того, голова уряду Ірландії відмовився проводити дострокові загальні вибори до ухвалення бюджету країни. Він заявив, що служіння інтересам країни важливіше за партійну політику.

Водночас Ковен сказав, що розпустить парламент після того, як буде схвалено бюджет, опубліковано фінансовий план на чотири роки та буде отримано гарантії надання фінансової допомоги МВФ та ЄС.

Раніше ірландська “Партія зелених”, що входить до урядової коаліції країни, закликала провести в січні 2011 р. дострокові вибори. На думку лідерів партії, країна, що неспроможна вирішити свої економічні проблеми без сторонньої допомоги, потребує реформи влади.

Джерело:

http://www.rbc.ua

Залиште коментар