Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Право на бренд

0 19

За даними видання “Комерсант”, учасниця Pussy Riot Катерина Самуцевич зажадала від адвоката панк-колективу Марка Фейгіна припинити заробітки на бренді.

В даний час дружина юриста є власницею фірми, яка претендує на ексклюзивне право виробляти продукцію з назвою групи. Не дочекавшись позитивного рішення з цього питання, дружина М.Фейгіна вже заробила перші 30 тисяч фунтів.

Гроші перевела на рахунок її фірми “Веб-біо” кінокомпанія Roast Beef Productions Limited. За умовами контракту, адвокати панк-виконавиць повинні будуть зняти для замовника ролики з учасницями Pussy Riot, поки ті перебувають у в’язниці. Після того, як всі роботи будуть виконані, “Веб-біо” перерахують ще 170 тисяч фунтів.

Зі свого боку учасниці панк-колективу категорично виступають проти використання свого імені в комерційних цілях. Чоловік однієї з виконавиць Надії Толоконникова Петро Верзілов заявив, що М.Фейгін, який намагається видобути з діяльності групи прибуток, неправильно зрозумів наміри виконавиць.

Раніше, нагадує РосБізнесКонсалтинг, надійшла пропозиція з боку однієї з найбільших промоутерських компаній Live Nation. Дівчат запросили після виходу на свободу вирушити у світовий тур, який має принести близько 600 мільйонів євро, повідомляє УНІАН.

Залиште коментар