Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Порядок використання коштів, вивільнених від оподаткування у зв’язку з наданням пільг з податку на прибуток

0 29

Затверджено Постановою Кабінету Міністрів України

від 28 лютого 2011 р. N 299

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, вивільнених від оподаткування у зв’язку з наданням відповідно до пунктів 15, 17 – 19 підрозділу 4 розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України суб’єктам господарювання – платникам податку на прибуток підприємств (далі – платники податку) пільг з такого податку (далі – вивільнені кошти).

2. Вивільнені кошти спрямовуються платниками податку виключно на збільшення обсягів виробництва (надання послуг), переоснащення матеріально-технічної бази, запровадження новітніх технологій, пов’язаних з основною діяльністю таких платників податку, та/або на повернення кредитів, використаних на зазначені цілі, і сплату процентів за ними.

3. Вивільнені кошти з метою ведення обліку і оподаткування відображаються в бухгалтерському обліку в установленому порядку на окремому субрахунку рахунку “Цільове фінансування і цільові надходження”.

4. Платник податку за результатами кожного звітного (податкового) періоду:

складає звіт про використання вивільнених коштів за формою, затвердженою Державною податковою службою;

подає зазначений звіт відповідному органові державної податкової служби разом з декларацією з податку на прибуток підприємств.

5. У разі невикористання платником податку залишків вивільнених коштів станом на 1 квітня року, що настає за періодом звільнення від обкладення податком на прибуток підприємств, передбаченим пунктами 15, 17 – 19 підрозділу 4 розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України, його податкові зобов’язання із зазначеного податку за I квартал такого року підлягають збільшенню на суму залишку.

Примітка:

П.18 Перехідних положень Кодексу:

Тимчасово, до 1 січня 2015 року, звільняється від оподаткування прибуток видавництв, видавничих організацій, підприємств поліграфії, отриманий ними від діяльності з виготовлення на території України книжкової продукції, крім продукції еротичного характеру.

Теги:

оподаткування видавничих організацій

Залиште коментар