Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Опозиційний уряд затвердив свій склад

0 36

Опозиційний уряд, сформований фракцією Блоку Юлії Тимошенко і частиною фракції Блоку «Наша Україна-Народна Самооборона» у Верховній Раді, затвердив свій склад. Про це журналістам повідомив його прем’єр-міністр, депутат Ради Сергій Соболєв (БЮТ), передають «Українські новини».

Зокрема, до складу тіньового уряду увійшли як віце-прем’єр-міністри Володимир Стретович, Юрій Кармазін і Олесь Доній (всі з НУНС).

Міністром опозиційного уряду став Роман Зварич (НУНС), міністром юстиції – Олена Шустик (БЮТ), міністром регіонального розвитку – Володимир Бондаренко (БЮТ), міністром економіки і інфраструктури – Олександр Бондар (НУНС), міністром охорони здоров’я – Сергій Шевчук (БЮТ), міністром освіти та науки – Володимир Полохало (БЮТ), міністром фінансів – Андрій Сенченко (БЮТ), міністром аграрної політики – Іван Кириленко (БЮТ), міністром оборони – Микола Петрук (БЮТ), міністром культури – Ігор Гринів (БЮТ), міністром праці і соціальної політики – Андрій Павловський (БЮТ), міністром енергетики – Олександр Гудима (БЮТ), міністром спорту, туризму, підготовки до чемпіонату Європи з футболу в 2012 році – Остап Семерак (БЮТ), міністром внутрішніх справ – Геннадій Москаль (НУНС), міністром з надзвичайних ситуацій – Юрій Гримчак (НУНС).

Соболєв відзначив, що склад опозиційного уряду був затверджений на засіданні фракції БЮТ шляхом голосування за кожного з міністрів.

Він додав, що при формуванні тіньового уряду не використовувалися партійні квоти.

За словами Соболєва, засідання опозиційного уряду проходитимуть щочетверга о 14:00 в Раді.

Як повідомлялося, 17 березня фракція БЮТ в Раді і частина фракції НУНС, представлена партіями «Народний рух України», «Народна самооборона», Європейська партія, Християнсько-демократичний союз і Партією захисників вітчизни, створили опозиційний уряд.

Джерело:

proUA

Залиште коментар