Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Наука на продаж

0 35

Вартість написання кандидатській дисертації «під ключ» може досягати $15.000-30.000, докторської – $40.000-50.000. Ціна дипломної роботи під замовлення істотно нижча – в районі $400-500. Але в той же час автори дипломів беруть своє не якістю, а кількістю: на підготовку дисертації у найнятого фахівця витрачається рік-другий, а на диплом – два-три тижні.

Можна не замовляти оригінальний диплом, а купити вже готовий. Дешево і сердито. Студентові видають список з наявних дипломних робіт. Коштують вони в шість разів дешевше, ніж індивідуальний диплом.

Ступінь доктора наук стала частиною джентльменського набору, як, скажімо, респектабельна машина. Але сьогодні наукова ступінь потрібна не лише через статус.

Хтось замовляє дисертацію, бажаючи продовжити для себе граничний термін перебування на держслужбі. До того ж окремим категоріям чиновників нараховуються надбавки за вчену ступінь – 15% від окладу за кандидата наук і 20% за доктора. Комусь дисертація допомагає отримати посаду керівника або просто зберегти її – багато великих фірм віддають перевагу управлінцям з науковими працями в біографії. Ну і нарешті, дисертації потрібні викладачам вузів – навчальний заклад потребує певної кількості співробітників зі ступенем.

Дисертація «під ключ» – це цілий комплекс послуг, який включає також написання і публікацію наукових статей. Прізвище клієнта включають в список учасників наукових конференцій, хоча в реальності він там не з’являвся. Також завдання виконавця – підготувати до неї клієнта. Якщо грошей майбутній кандидат наук або доктор вклав досить, то процес захисту стає для нього простим: він зачитує свій текст з папірця, йому ставлять підготовлені заздалегідь питання, він відповідає підготовленими заздалегідь відповідями.

У трійці лідерів дисертацій на замовлення – роботи з економічних, юридичних і педагогічних наук. Дисертації по педагогіці популярні серед вузівських викладачів, вони простіші, а тому і дешевші.

Ринок чорних дипломів процвітає, оскільки вигідний для всіх його учасників: замовників, виконавця і навчальних закладів

Джерело:

Комментарии

Залиште коментар