Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нагороджено переможців ІV Стипендіального конкурсу Ліги студентів Асоціації правників України

0 157

Цього року у Стипендіальному конкурсі, присвяченому актуальним проблемам права інтелектуальної власності, взяли участь 55 студентів із 17 вишів України. Кожна робота була ретельно вивчена членами Стипендіальної комісії конкурсу, до складу якої увійшли провідні юристи-практики ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»: Василь Іванович Кисіль, старший партнер фірми, Олег Макаров, керуючий партнер, Олександр Мамуня, партнер практики інтелектуальної власності, Тетяна Кудрицька, старший юрист, та Андрій Ніколаєнко, провідний юрист. Члени журі конкурсу відзначили високий рівень робіт, представлених цього року, глибокі теоретичні знання, які демонстрували студенти під час проведення дослідження, а також практичну спрямованість підготовлених статей.

Відповідно до рішення Стипендіальної комісії фіналістами конкурсу 2014 року стали:

 

  • Василь Кундрик, Олег Стоєв – Київський національний університет імені Т.Шевченка;
  • Гліб Дьомич, Даніель Парсаі Національний юридичний університет імені Я.Мудрого;
  • Дмитро Симбірьов – Національний університет «Києво-Могилянська академія»;
  • Христина Никеруй – Львівський національний університет імені І.Франка;
  • Володимир Чабан Прикарпатський національний університет імені В.Стефаника.

 Переможцями ІV Стипендіального конкурсу було визначено:

 

  • 1 місце – Микита Даховський, Київський національний університет імені Т.Шевченка. Тема роботи: «Тенденції розвитку права інтелектуальної власності в Україні та світі: що буде через 10 років?»;
  • 2 місце – Марія Захаренко, Київський національний університет імені Т.Шевченка. Тема роботи: «Спеціалізований суд з розгляду справ у сфері інтелектуальної власності в Україні: помилка чи необхідність?»;
  • 3 місце – Олександр Мельник, Київський національний університет імені Т.Шевченка. Тема роботи: «Спеціалізований суд з розгляду справ у сфері інтелектуальної власності в Україні: помилка чи необхідність?».

Фіналісти конкурсу були рекомендовані для стажування в ЮФ «Василь Кісіль і Партнери». Всі переможці отримали грошові премії та цінні подарунки від організаторів заходу.

Від імені Ліги студентів АПУ призерів та фіналістів Стипендіального конкурсу привітала Ганна Глущенко, Голова Ліги студентів АПУ. Ганна подякувала ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» за щорічну підтримку проектів Ліги студентів та приєдналась до привітань фіналістів та переможців. Організатор конкурсу, Керівник напрямку «Семінари, конференції, юридичні змагання та конкурси» Ліги студентів АПУ Дар’я Сєдих зазначила, що «з кожним роком Стипендіальний конкурс за ініціативи ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» користується все більшою популярністю серед студентства, адже участь у подібних конкурсах є хорошим стартом для молодих представників юридичної професії, гарантією правильного вибору професійного шляху та успішного кар’єрного розвитку».

Джерело:

www.ligauba.org.ua

Залиште коментар