Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нагородження переможців І Стипендіального конкурсу Ліги студентів

0 110

Церемонію нагородження відкрив Керуючий партнер АО «IMG Partners» Ігор Мельник. Пан Мельник привітав фіналістів Конкурсу та підкреслив, що учасники успішно подолали неабияку конкуренцію для того щоб потрапити у фінал, адже стипендіальній комісії, у складі Ігоря Мельника – Керуючи партнер АО «IMG Partners», Ігоря Линника – Молодший партнер АО «IMG Partners», Юлії Вертипорох – старший юрист  АО «IMG Partners» та Наталлі Блажівській – суддя ВАСУ, було складно обрати десять найкращих робот, а ще складніше виділити із них трійку переможців.

Отже, перше місце посів студент 3 курсу КНУ ім. Тараса Шевченко Андрій Бузницький, друге – студент 5 курсу НЮУ ім. Ярослава Мудрого Марк Сосуля, третє  –  студент 2 курсу магістратури КНУ ім. Тараса Шевченко Олександр Маленко.

Фіналістами також стали: студент Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченко Бойчук Микола, студентка юридичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченко Літвінцева Анастасія, студент НУ «ОЮА» Носик Олександр, студенти ОНУ ім. І. І. Мечникова Коч Олена та Серт Олександр, студенти НУ «Острозька академія» Піддубецький Іван та Савчук Ігор.

Фіналістів Конкурсу відзначили Дипломами фіналістів, а переможці, окрім дипломів, отримали ще й грошову винагороду.

Учасників також привітали Ігор Линник, який побажав не зупинятись на досягнутому та Юлія Вертипорох, яка виразила сподівання що під час написання роботи учасники отримали нові знання, а проаналізований матеріал стане їм у нагоді у майбутній професійній діяльності.

Олександра Егерт, виконавчий директор АПУ приєдналась до привітань фіналістів та  подякувала АО «IMG Partners» за постійну підтримку діяльності Ліги студентів АПУ, адже АО «IMG Partners» підтримують Лігу студентів у якості Партнера річної діяльності, надають експертну підтримку у Всеукраїнських заходах, підтримують низку соціальних проектів та успішно організували Стипендіальний конкурс. Дар’я Сєдих – Керівник напрямку «Семінари, конференції, юридичні змагання та конкурси» Ліги студентів АПУ від імені Ліги студентів АПУ подякувала АО «IMG Partners» за підтримку, а учасникам конкурсу – за активність. Зазначила, що, незважаючи не те, що податкове право у більшості ВНЗ не викладають як окрему навчальну дисципліну у конкурсі взяло участь більше 40 студентів із різних ВНЗ України.

Ліга студентів АПУ  вітає фіналістів та переможців Конкурсу!

 

Залиште коментар