Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На нотаріат очікують зміни

0 19

Проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про нотаріат» і став головною темою, винесеною на обговорення розширеного засідання ради Українською нотаріальної палати, яке відбулося днями в столиці. У заході взяли участь члени Ради УНП, керівники та представники її регіональних відділень і колективних членів, а також Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України.

Відкриваючи засідання, президент Української нотаріальної палати Людмила Павлова поінформувала присутніх про результати візиту до України делегації Комісії з міжнародного нотаріального співробітництва Міжнародного союзу нотаріату. Присутні заслухали також інформацію віце-президента УНП, директора Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Катерини Чижмарь про зміни, що пропонуються внести до чинного Закону України «Про нотаріат» уже найближчим часом. Вона зазначила, що ці вони торкнуться, зокрема, таких питань, як допуск до нотаріальної професії, статус помічника нотаріуса, створення органів професійного самоврядування нотаріусів, оплати нотаріальних дій, сплати приватними нотаріусами податку, введення обов’язкових до виконання правил професійної етики тощо.

Учасники засідання мали змогу також ознайомитися із проектом Порядку вчинення нотаріальних дій. Його, як і проекти інших нормативно-правових актів планується обговорити в регіонах, а можливі зауваження і пропозиції будуть враховані в подальшій роботі над цими документами.

Теги:

нотаріат, Закон України “Про нотаріат”, Українська нотаріальна палата, делегація Комісії з міжнародного нотаріального співробітництва Міжнародного союзу нотаріату, допуск до нотаріальної професії, помічник нотаріуса, правила професійної етики, панорама тижня

Джерело:

ЮВУ № 39 (847)

Залиште коментар