Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МЗС вимагає пояснення

0 17

За інформацією від „Інтерфакс-Україна”, Міністерство зовнішніх справ України направило зовнішньому політичному відомству Російської Федерації ноту, в якій вимагали негайно дати роз’яснення з приводу висловлювань президента Володимира Путіна і міністра зовнішніх справ Сергія Лаврова стосовно України.

Нагадаємо, що приводом до складання ноту послугували висловлювання вищих посадовців РФ на зустрічі „Росія – НАТО”, коли В. Путін заявив, що Україна це навіть „не держава”. У публічних інтерв’ю він заявив, що посилення співпраці між Україною та НАТО зробить „обгрунтованими” російські претензії щодо півострова Крим, а також змусить Росію вжити „всіх зусиль” з метою недопущення поглиблення українсько-атлантичної співпраці.

У свою чергу українська сторона заявила, що дані висловлювання не лише в суперечать моральними нормам, а й є прямим порушенням норм і принципів міжнародного права, зокрема позицію російської сторони можна розглядати як посягання на суверенітету і незалежність України, а також на територіальну недоторканність нашої держави.

Слід зазначити, що спочатку представники країн ЄС надіслали запит РФ, в якому хотіли уточнити, яких саме заходів збирається вжити керівництво Росії з метою недопущення України в НАТО, але відповідь так і не отримали.

Залиште коментар